oeko-tex grafika

Marka Cottolare od samego początku stawia na nowoczesność, estetykę oraz spokojny i zdrowy sen dziecka. Każdy produkt wykonany jest precyzyjnie z dbałością o wszystkie szczegóły. Z myślą o zadowoleniu najmłodszych i rodziców pościel szyta jest z delikatnych materiałów, przyjaznych wrażliwej skórze dzieci. Priorytetem Cottolare jest uśmiech malucha, ale także staranność wykonania i nowoczesny design.

laur konsumenta

OEKO-TEX

Nasza pościel stworzona jest wyłącznie z surowców najwyższej jakości, które spełniają wymagania normy OEKO-TEX STANDARD 100. Wykonana z 100% bawełny. Doskonała dla delikatnego ciała dziecka. Nie powoduje podrażnień skóry i alergii. Dodatkowo wypełnienie posiada właściwości termo-izolujące. Materiały odporne są na długotrwałe użytkowanie oraz mechaniczne pranie i suszenie.

dziecko-grafika

ODKRYCIE ROKU

Odkrycie Roku to nagroda dla innowacyjnych produktów i usług, które pomimo krótkiego funkcjonowania na rynku potrafią wzbudzić zaufanie konsumentów. Dotyczy ona również produktów i usług, które objęła nowa, ciekawa i skuteczna kampania reklamowa. To także nagroda dla tych marek, które przeszły lifting marketingowy, relaunch, bądź zostały po raz pierwszy wskazane przez konsumentów w ogólnopolskim projekcie Laur Klienta / Konsumenta.